כרטיסי ביקור

 
כרטיסי הביקור שלך הם כרטיס הביקור שלנו.
פרפל פרינט – עיצוב והדפסה של כרטיסי ביקור שישווקו אותך נכון.

לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו עכשיו

5503773 - 03

עיצוב כרטיסי ביקור – ההתמחות שלנו

פרפל פרינט מתמחה בעיצוב כרטיסי ביקור, ומעמידה לרשותכם שלל אפשרויות, או למעשה – את כולן. כי אצלנו מאמינים, שכרטיס הביקור של עסק צריך לשקף לא רק את אופיו של העסק עצמו, אלא גם את אופיו של בעליו. לכן, נשמח לעצב לכם כרטיסי ביקור בדיוק כמו שאתם רוצים שייראו, ונדאג לעשות זאת באמצעות הציוד המתקדם ביותר בתחום.

כל מה שצריך כדי לבלוט

כדי שלקוחות פוטנציאליים יפנו דווקא אליכם, חשוב מאוד שתהיו ייחודיים ותציגו משהו שכמוהו אין. זה אמור, כמובן, גם לגבי השירות שאתם נותנים, אבל גם לגבי כרטיסי הביקור שאתם מחלקים. אם יהיה לכם כרטיס מיוחד, או כמו שאנחנו מכנים אותו – כרטיס עם נוכחות, תגדילו מאוד את הסיכויים להגדלת מעגל הלקוחות.

אז מה אנחנו מציעים לכם?

  • שירותי גרפיקה מקצועיים – לעיצוב הכרטיס המיוחד שלכם.
  • מכונות דפוס מתקדמות – המדפיסות כרטיסי ביקור בצבעים חדים שנשארים.
  • מספר גדלים אפשריים של כרטיסי ביקור – לבחירתכם.
  • עמידה מדויקת בלוחות הזמנים – אם אנחנו מתחייבים למועד מסוים שבו כרטיסי הביקור שלכם יהיו מוכנים – אנחנו נעמוד באופן מדויק בלוח הזמנים (לא כולל מקרים שבהם התערב כוח עליון, כמובן).
  • שירות אדיב – כי אנחנו מאמינים, שמעבר למקצועיות ללקוחות שלנו מגיע שירות אדיב, ואנחנו עושים כל שביכולתנו על מנת שלקוחותינו יהיו מרוצים.

הלקוחות שלנו – כרטיסי הביקור שלנו

הלקוחות להם אנו נותנים שירות הם כרטיסי הביקור שלנו. אנו משרתים חברות, מוסדות ועסקים מהמובילים במשק הישראלי, ומספקים לכל אחד מהם את השירות הטוב ביותר.

עם לקוחותינו נמנים זאפ גרופ, מור רפואה מתקדמת, שף תאכל, עיריית רמת גן, הסושייה, אנגלו-סכסון ורבים וטובים אחרים.

אם אתם רוצים שכרטיסי הביקור שלכם יעוצבו בדיוק כמו שראיתם אותם בחזונכם ובהתאמה מדויקת לעסק ולאופי שלכם – פנו אלינו עוד היום ונשמח לעצב ולהדפיס לכם כרטיסים מיוחדים שנשארים ונשארים.


לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו עכשיו 5503773 - 03 או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.