סוגי מדבקות

 
מדבקות הן לא רק אביזר קישוט מאוד נחמד שילדים אוהבים, אלא גם עזרי מיתוג ושיוך מאוד חשובים.

מדבקות שקופות לחלונות ראווה

מדבקות לקירות של חנויות ועסקים

מדבקות נייר לשיוך מחברות וספרים

ועוד..

אם גם אתם צריכים למתג את העסק שלכם או לציין שמות של מוצרים או שמות על צנצנות, מחברות ספרי לימוד ועוד – אתם בדיוק במקום הנכון. להזמנת כל סוגי המדבקות

חייגו עכשיו:

072-3227098

פרפל פרינט – כל סוגי המדבקות

פרפל פרינט מזמינה אתכם להתרשם מכל סוגי המדבקות שקיימים היום בשוק, ושיסייעו לכם לקדם את העסק שלכם. כל המדבקות מיוצרות מחומרים איכותיים בלבד ובטכנולוגיות החדשניות ביותר, ומספקים לכם את כל היתרונות שיש:

  • עמידות לאורך זמן – כל המדבקות מיוצרות מחומרים חזקים ועמידים המאפשרות לכם להיות בטוחים שגם לאחר הרבה מאוד שנים הכיתוב יישאר בדיוק כפי שהיה כשקיבלתם את המדבקה.
  • קלות יישום והסרה – את המדבקות של פרפל פרינט קל מאוד ליישם על המשטח הרצוי, וקל מאוד להסיר אותן ממנו. לכן, אם רוצים שהן יישארו – הן יישארו, אבל אם רוצים להסיר אותן ולהדביק חדשות – אפשר לעשות זאת מאוד בקלות.
  • מגוון רחב של עיצובים – כל סוגי המדבקות מגיעים במגוון רחב של עיצובים, וניתן לעצב כל מדבקה גם בעיצוב אישי. יתרון זה מאפשר לכל אחד לעצב את המדבקה המתאימה לצרכיו, וליהנות ממוצרים שנראים בדיוק כמו שרצה.
 
מדבקות לטיפת חלב
 
סוגי מדבקות לרקעים
 
סוגי מדבקות לחדרי ילדים
 
מדבקות לכל מטרה
 

השימושים השונים במדבקות ויניל

השימוש העיקרי של מדבקות אלה נעשה לצורכי פרסום, באמצעות אחת או יותר מהאפשרויות הבאות:

  • הדבקה על חלון הראווה – ניתן לייצר מדבקות ויניל גדולות עם לוגו החברה ולהדביקן על חלון הראווה. אין בכלל ספק, שפרסום כזה יעשה עבודה מצוינת.
  • הדבקה על שמשות רכבים – רכבים הם כלי פרסומי מצוין, ומדבקות ויניל שמודבקות עליהם עושות יופי של עבודה, כמובן.
  • שילוט הכוונה – מדבקות PVC הן עזר הכוונה מצוין, בזכות העובדה שניתן להדביק אותן הן על דלתות והן על קירות, ולכוון באמצעותן את הקהל. אם אתם חוששים שהמדבקות ישאירו דבק ולכלוך על הקיר כשתרצו להסירן – אתם יכולים להיות רגועים. המדבקות ניתנות לקילוף מלא ומהיר – וזאת מבלי להשאיר סימן.
כל היתרונות הללו הופכים את כל סוגי המדבקות של פרפל פרינט למבוקשים במיוחד, והן משמשות בהרבה מאוד תחומים בתעשייה:

  • הדבקה על חלונות של חברות עסקים – כל חברה ועסק שרוצים למתג את עצמם יכולים לעשות זאת באמצעות מדבקות הנושאות את שמם.
  • הדברה על חלונות ראווה – כל חנות שרוצה למתג את עצמה על גבי חלונות הראווה יכולה לעשות זאת באמצעות המדבקות השקופות של פרפל פרינט.
  • מדבקות נייר – להדבקה על מוצרי נייר, צנצנות של מוצרי מזון ועוד, לטובת שיוך שמי, ציון שמות של מוצרי מזון ועוד.

פרפל פרינט עם כל סוגי המדבקות לשירותכם

אם גם אתם רוצים למתג את עצמכם כמו שצריך, לעטר את החדרים ואת המוצרים שלכם או לשייך אותם לכם – אתם מוזמנים לפנות אלינו ולבחון את כל סוגי המדבקות שיש.

נשמח לעמוד לשירותכם.