פליירים

 
פליירים צריכים להיות כאלה שמוכרים.

אנחנו מעצבים לכם פליירים שעושים את העבודה.

לפרטים ולהזמנות חייגו:

5503773 - 03

פליירים ברמה אחרת

למרות שאנחנו חיים בעולם מודרני, שבו הכול דיגיטלי, אוטומטי וממוחשב, יש דברים שעדיין לא נס ליחם גם אם הם מודפסים על גבי נייר. אנחנו מתכוונים לפליירים, כמובן. אותם עלונים פרסומיים שמחולקים בתיבות הדואר או נתלים על הדלתות, ועושים עבודה שיווקית טובה מאוד. כי פליירים מספרים ללקוחות הפוטנציאליים שלכם בדיוק מי אתם, בלי שהם יצטרכו לחפש, ואם הם מעוצבים נכון, וכוללים את הטקסט הנכון – הם עושים את העבודה בצורה הכי טובה שיש.

הכול מתחיל בעיצוב

כדי שפליירים יעשו את העבודה, הם צריכים להיות מעוצבים בצורה שתמשוך את העין. הצבעים צריכים להיות חדים ונכונים, המיקום של כל אלמנט צריך להיות מותאם לאופן הקריאה ולמה שהלקוח הפוטנציאלי מחפש, וצריך להיות מאוד ברור איזה שירות או מוצר אתם מציעים ויוצרים אתכם קשר, כמובן. צוות המעצבים הגרפיים של מחלקת הגרפיקה בפרפל פרינט ישמחו לעצב עבורכם את הפלייר שיתאים בצורה מדויקת לצרכים ולהעדפות שלכם, על מנת שתקבלו בולטות מיוחדת על פי המתחרים שלכם

איכות ללא תחרות

על מנת שהפלייר יחזיק מעמד לאורך זמן כדי שהלקוח הפוטנציאלי יוכל לפנות אליכם גם אם חלף כבר איזה זמן, ההדפסה חייבת להיות איכותית. אנחנו בפרפל פרינט עובדים עם מכונות הדפוס המתקדמות ביותר, ומחויבים לספק לכם פליירים באיכות הגבוהה ביותר, לרבות צבעים חדים שלא נמרחים ולא דוהים.

לקוחות מרוצים לא טועים

פרפל פרינט מספקת שירותי הדפסת פליירים למאות עסקים ברחבי הארץ, בהתאמה אישית לסוג העסק ולהעדפה האישית.
ניתן להזמין פליירים במגוון גדלים, כולל פליירים שניתן לתלות על ידיות הדלתות, ונשמח לספק גם שירותי קיפול – בהתאם לצורך ולהעדפה שלכם.

לקבלת מידע נוסף אודות הדפסת פליירים בהתאמה אישית ולהזמנות חייגו עכשיו

5503773 - 03

או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.